Bildirimler
Bildirimler
Özek Soft Tarafından Yapılmıştır
Firma Ara

Sıkça Sorulan Sorular

Favori Firma yok.

Firma ayrıntıları sayfasındaki "Favorilere ekle" düğmesiyle favori işleri kaydedin.

Firma Yayın İlanı nedir?
Firma Harita Konum Ve Benzeri Bilgileri Paylaşmak ve İçerik Olarak Paylaşım Yapmak İçin Firmaara.net Tarafından Otomatik Yapılmaktardır
Firma ilanına başvuru nasıl yapılır?
Sadece Şuanlık Sistem firmaara.net Tarafından Eklenecektir
Ön yazı nedir?
Ön yazı, bir firmanın ilanına başvurduğunuz esnada oluşturabileceğiniz gibi önceden de kaydedebileceğiniz, kendinizi, tecrübelerinizi anlatan kısa yazıdır. Firmalar ön yazılı özgeçmişlere daha çok önem verirler.
Aramayı kaydet nedir?
Kriterlerinize göre isbuldum.net üzerinden Firma ilanı arattığınızda, arama aşamasında belirlediğiniz kriterleriniz ile daha sonra yeniden arama yapabilmek için seçimlerinizi kaydedebilirsiniz. Böylelikle kriterlerinize uygun iş ilanlarına “Kayıtlı Aramalarım” üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Aramanızı kaydederken daha sonra kolayca hatırlamanız için bir başlık belirleyebilirsiniz.
Favori ilanlarım nedir?
Firma ilanları arasında sürecini takip etmek istediğiniz ilanları favori ilan olarak ekleyebilir, daha sonra “Favori İlanlarım” sekmesinden bu ilanlara ulaşabilirsiniz. Bir ilanı favorilere eklemek için ilan altında yer alan “Favorilere Ekle” butonuna tıklamanız yeterlidir. İlanı favorilerden çıkarmak için ise yine aynı yerde yer alan “Favorilerimden Çıkar” butonuna tıklayabilir ya da favori ilanlarım sayfasından ilanı silebilirsiniz.
Admin firmaara.net 25.06.2023-22:42 Güncelendi
Bağlantı panoya kopyalandı!