En iyi Seo Analiz Siteleri – Top

0

En iyi Seo Analiz Siteleri

Özellikle yeni başlıyorsanız, SEO optimizasyonunda uzmanlaşmak zor olabilir. Neyse ki, en iyi SEO araçlarını bulmak kolaydır, hepsini bu listede derledik. En iyi SEO analizinin ne olduğunu ve hangi anahtar kelime izleme araçlarının SEO uzmanlarını etkilediğini öğrenmek için 10’dan fazla SEO analiz sitesini araştırdık. Tüm bu araçları denemenize gerek yok, Google de sadece siteniz ve işiniz için en iyi olduğuna karar vermeniz gerekiyor. Aşağıda en faydalı 10 siteyi sizin için araştırdık

SEO Araçlarını Neden Kullanmalı?

SEO araçları sizi sıkıcı anahtar kelime araştırmalarından ve veri analizinden kurtarır. Bu araçlarla, neyin işe yaradığını ve stratejinizin hangi bölümlerinin bazı değişikliklerden yararlanabileceğini görebilirsiniz. En iyi SEO araçları ayrıca rakiplerinize karşı nasıl ölçüldüğünüz ve en büyük fırsatların nerede olduğu hakkında raporlar sağlar. Dahası, arama performansını ülkeleri, bölgeleri veya dilleri ölçmenize olanak tanırlar.
Birden fazla web sitesi yönetiyorsanız, SEO araçları her sitenin performansını anında değerlendirmenize yardımcı olabilir. Birden fazla web sitesine sahip birçok girişimci, elektronik tablolara çok fazla veri koyup manuel olarak analiz eder. Ancak bu çok geçmeden ezici hale gelir ve raporların yanlış olma riskini artırır. Neyse ki, saatlerce çaba harcamak ve bir tıklamayla doğru raporlar oluşturmak için SEO yazılımını kullanabilirsiniz.

En İyi Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Araçları

1. Ahrefs: SEO Anahtar Kelime Aracı

Seo analiz alanında lider Ahrefs , çevrimiçi olarak en çok önerilen SEO araçlarından biridir. En büyük web sitesi tarayıcıları söz konusu olduğunda, Google’dan yalnızca ikinci sıradadır. SEO uzmanları, etrafındaki en iyi SEO analiz aracı olduğu için Ahrefs’in Site Denetimi özelliğinden yeterince yararlanamıyor. Araç, arama motorlarında daha iyi sıralanmak için web sitenizin hangi bölümlerinin iyileştirilmesi gerektiğini vurgular. Rakip analizi perspektifinden, büyük olasılıkla kendi markası için bir başlangıç noktası olarak bunları kullanmak için rakibinizin durumunu belirlemek için Ahrefs kullanacağız. Bu SEO aracını ayrıca, sitenizin içeriğe en çok bağlı olanı bulmak, web sitenizdeki bozuk bağlantıları kontrol edip düzeltmek ve en iyi performans gösteren sayfalarınıza genel bir bakış elde etmek için kullanabilirsiniz, böylece ziyaretçilerde hangi bilgilerin çizildiğini görebilirsiniz .

2.SEMRush: Pazarlama SEO Araçları

SEMRush gibi pazarlama SEO araçları , SEO topluluğunda hayranların favorisi olma eğilimindedir. Uzmanlar, sıralamalarınızı kolayca değerlendirmenize, değişiklikleri ve yeni sıralama fırsatlarını belirlemenize izin vermelerini severler. Bu SEO aracının en popüler özelliklerinden biri, web sitenizi rakiplerinizle kolayca karşılaştırmanıza olanak tanıyan Etki Alanı Vs Etki Alanı analizidir. Web sitenizin arama verilerini, trafiğini ve hatta rakiplerinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacak analiz raporları arıyorsanız, anahtar kelimeleri ve etki alanlarını karşılaştırabilirsiniz. Sayfa İçi SEO Denetleyicisi aracı, sıralamalarınızı kolayca izlemenize ve web sitenizin performansını nasıl iyileştireceğiniz konusunda bazı öneriler bulmanıza olanak tanır.

Google Arama Konsolu: En İyi SEO Aracı

Web sitesi olan herkese ücretsiz olarak sunulan Google Search Console , web sitenizin Google SERP’deki varlığını izlemenize ve raporlamanıza olanak tanır. Tek yapmanız gereken web sitenize bir kod ekleyerek ya da Google Analytics üzerinden sitenizi doğrulamak ve site haritanızı indeksleme için gönderebilirsiniz. Google’ın arama sonuçlarında görünmek için bir Search Console hesabına ihtiyacınız olmasa da, nelerin dizine ekleneceğini ve web sitenizin bu hesapla nasıl temsil edildiğini kontrol edebilirsiniz.
Tags

Yorum Gönder

0Yorumlar
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Accept !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır. Şimdi kontrol et
Accept !